Gwiezdne wojny: Andor (2022)
Gwiezdne wojny: Andor: Sezon 1 Gwiezdne wojny: Andor sezon 1, odcinek 12

Rix Road

54m
8,5 1 165
ocen
8,5 10 1 1165
Gwiezdne wojny: Andor
powrót do forum s1e12

scena po napisach

ocenił(a) serial na 9

Rozumiem ,że to roboty -pajączki tworzyły lustro Gwiazdy śmierci, a budowane były przez więźniów?
Też to tak zrozumieliście ?

ocenił(a) serial na 10
SzalonyHeniek

No tak, więźniowie tworzyli te części łączące poszczególne segmenty

ocenił(a) serial na 10
SzalonyHeniek

te łączniki były budowane przez więźniów, a pajączki składają wszystko do kupy

ocenił(a) serial na 10
bleyd

Tylko trochę dziwne, że Gwiazda wygląda na prawie gotową, a jeszcze 6 lat do odpalenia

ocenił(a) serial na 8
andand22

Też myślałem, że będzie jej jedynie trochę więcej niż w Zemście Sithów. Domyślam się, że samo działo może wymagać więcej roboty i precyzji, patrząc na to ile energii musi być okiełznane aby to bezpiecznie odpaliło. Jeden błąd albo wadliwa część (a konstrukcja jest masywna) i byłoby po zabawie.

ocenił(a) serial na 9
andand22

Z zewnątrz czemu nie ale jeszcze wykończenie, kryształy kyber, kupa roboty zapewne.

ocenił(a) serial na 10
szela81

W sumie tak, a potem odbiory... ;)

andand22

Pamiętaj, że w "Powrocie Jedi" zbudowali drugą gwiazdę śmierci góra w kilka miesięcy...

ocenił(a) serial na 10
skoczek_narciarski

No przecież właśnie pamiętam. Dlatego się dziwiłem, że tą będą budować jeszcze 6 lat. A budują już 13 lat.

andand22

W sumie sprawdziłem dokładnie i niby tę drugą gwiazdę śmierci zaczęto budować zaraz po wysadzeniu pierwszej a podobno między "Nową Nadzieją" a "Powrotem Jedi" minęło 4 lata. A w momencie zniszczenie drugiej gwiazdy śmierci ta nie była jeszcze gotowa. Więc teoretycznie da się to jakoś wytłumaczyć.

ocenił(a) serial na 10
skoczek_narciarski

Już koledzy wyżej wytłumaczyli. Mogły trwać prace wewnątrz.

andand22

Tak wynikło też z mojej kwerendy. Najpierw zbudowali osłonę, a potem przez kilka lat - laser niszczący planety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones