Sandrine Bonnaire

7,5
460 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandrine Bonnaire

Bardzo piękna i zdolna. Najbardziej podobała mi się w "Ceremonii" o "Kilku dniach ze mną". Francuski ideał ;-)

labryska

No , ma w sobie cos enigmatycznego , dla mnie dużo ładniejsza niż lalunie typu Jolie czy Knightley których usta przypominają spaloną opone

Pignon

"C'est la vie"...Swoją grą rzeczywiście pokazała, jakie jest życie ;) FORMIDABLE ! :D

gaby4

Polecam film "Bez dachu i praw" z Sandrine

krdor

Mnie też najbardziej podobała się w tym właśnie filmie, choć w "Ceremonii" Chabrola czy "Za naszą miłość" Pialata zagrała równie przekonująco. W ogóle, wszystko co wyszło spod rąk Agnes Vardy i dwóch wspomnianych panów warto obejrzeć - ale to tak btw ;)

labryska

Zgadzam się, piękna kobieta i utalentowana aktorka :)

labryska

"Bardzo piękna i zdolna. Najbardziej podobała mi się w "Ceremonii"" - to jakiś ponury żart? Zdolna? Owszem. Ale piękna, zwłaszcza w "Ceremonii"?
Pierwszym skojarzeniem, gdy ujrzałem ją w tym filmie było: "Dżizas, jaka ona brziiidka" - niemiłosiernie długa twarz, z obrzydliwie dobraną grzywką, podkreślającą jej prostokątność.

Max66

Zdolna, ale przy najszczerszych chęciach, nijak nie sposób ją nazwać piękną. :-)

justykob

W pełni się zgadzam. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones