Cody Kasch

Cody Reed Kasch

6,0
254 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cody Kasch

Niczym specjalnym mojej uwagi on nie zwrócił,ale psychopatycznych ludzi dobrze odgrywa:p Jednak odgrywając swoje role w filmach mam wrażenie,że się czegoś boi.Wygląda na wystraszonego,albo spiętego.Taki dziwny koleś....

Marlena_M

a ile filmów z jego udziałem oglądałaś?
Chyba tylko "desperatki". Ja widziałam kascha w "klinice pod kangurem" i był zupełnie inny niż w "gotowych na wszystko".
dziwny koleś...bo taka jest rola zacha-ma być dziwny i taki nienoramlny :)
Nie myśl, że na Ciebie naskakuje czy coś, to tylok taka drobna uwaga-po prostu taka jest postać zacha.

veritaserum

Nom to prawda w "Klinice..." gra zupełnie inaczej niż w "Gotowych...".

kasieniek

Dokładnie :) Ale nie powiedziałyście, czy go lubicie czy nie? Ja go bardzo lubię. Spoko koleś i na pewno miły.

Marlena_M

podobał mi się i w "Gotowych..." i w "Kinikce..." to dwie zupwłnie różne role ale w obydwu był świetny :)

Marlena_M

Zgadzam się tu z niektórymi wypowiedziami. Postać Zacka po prostu taka jest. On ma grać spiętego i wystraszonego-taki jest urok tego bohatera. W "Klinice..." grał wręcz przeciwną postać i też wypadł rewelacyjnie. 2 skrajnie różne postacie zostały zagrane bardzo dobrze. Z resztą dla mnie Cody nie wygląda na jakiegoś dziwaka. Wręcz przeciwnie-prezentuje się bardzo sympatycznie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones