PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824169}

Kołysanka

Chanson Douce
5,7 1 499
ocen
5,7 10 1 1499
Kołysanka
powrót do forum filmu Kołysanka

Zakonczenie

ocenił(a) film na 7

Dla tych
,którzy piszą,że zakonczenie im się nie podobało,bo nie wyjaśnili o co chodzi- mamo jest morderstw w których nie było motywu? Jasne, fajna byłaby też wersja w której wszystko wyłożone jest jak na tacy,ale nawet w realnym życiu zdarzają się zbrodnie, które szokowały,których nikt się nie spodziewał i których motywy do dziś nie są znane. Nie każdy film musi mieć happy end, nie każdy musi mieć wszystko wyjaśnione. Możemy sami rizmyslac nad tym,co skłoniło ja do tego co zrobila

ocenił(a) film na 4
braknicku87

W moim odczuciu głównie chodzi o to, że zakończenie jest nie jasne. Jeśli ktoś nie wygoogluje lub nie czytał książki to niewiadomo jak to się skończyło. Film jest nudny i gdy już czekamy że coś się stanie to jest to już koniec w dodatku bez wyjaśnienia.

ocenił(a) film na 7
klaudiaa285

Niestety nie znam książki. A najczęściej książka jestnleuszq od filmu. Z małymi wyjatkami

ocenił(a) film na 7
braknicku87

Jest lepsza*

ocenił(a) film na 4
braknicku87

Ja tez nie czytałam i o dziwo nie znałam wcześniej tej sprawy dużo słucham podcastów i czytam o sprawach kryminalnych a to mi umknęło jakoś. No i właśnie aby zrozumieć ten film musiałam wyszukać info w internecie a przecież nie o to chodzi w filmie chyba :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones